Mortal Kombat

Állj elém, ha mersz!

Kategóriák: Akció, Fantasy, Kaland
Van, aki abból él, hogy bírja, ha ütik. Cole Young ilyen. Pénzért bunyózik, és többnyire veszít. Nem tudja, hogy mennyivel többre hivatott, és milyen sok múlik rajta. Pedig csak el kellene gondolkodnia különös, sárkány alakú anyajegyén…
Állapot: Released IMDb
Megjelenés dátuma: 2021-04-07
Játékidő: 110 perc / 1:50
Költségvetés: $20,000,000
Bevétel: $83,601,013
Rendező Simon McQuoid
Írók Dave Callaham, Greg Russo.
Weboldal: https://www.mortalkombatmovie.net
Stúdiók : Atomic Monster, Broken Road Productions, New Line Cinema
Ország: United States of America

Film előzetes


Lewis Tan
mint Cole Young
Jessica McNamee
mint Sonya Blade
Josh Lawson
mint Kano
Tadanobu Asano
mint Lord Raiden
Mehcad Brooks
mint Jackson 'Jax' Briggs
Ludi Lin
mint Liu Kang
Ng Chin Han
mint Shang Tsung
Joe Taslim
mint Bi-Han / Sub-Zero
Hiroyuki Sanada
mint Hanzo Hasashi / Scorpion
Max Huang
mint Kung Lao
Sisi Stringer
mint Mileena
Matilda Kimber
mint Emily Young
Laura Brent
mint Allison Young
Melanie Jarnson
mint Nitara
Nathan Jones
mint Reiko
Daniel Nelson
mint Kabal
Ian Streetz
mint Ramirez
Yukiko Shinohara
mint Harumi Hasashi
Ren Miyagawa
mint Satoshi 'Jubei' Hasashi
Mia Hall
mint Hasashi's Baby
David Field
mint Referee
Kris McQuade
mint Cargo Plane Pilot
Angus Sampson
mint Goro (voice)
Alice Nassery
mint Shang Tsung Elite Guard
Damon Herriman
mint Kabal (voice)
Mike Foenander
mint Audience Fight Scene (uncredited)
Michael Coward
mint Bar Straggler (uncredited)
Garreth Hadfield
mint Lin Kuei Assassin (uncredited)
Bingchen Ye
mint Temple Monk (uncredited)
Isaac Bernauer
mint Lin Kuei Assassin (uncredited)
David Chea
mint Lin Kuei Assassin (uncredited)
Yasushi Asaya
mint Lin Kuei Assassin (uncredited)
Production
James Wan Producer

Art
Lisa Brennan Property Master

Sound
Benjamin Wallfisch Original Music Composer

Editing
Dan Lebental Editor

Production
Todd Garner Producer

Art
Naaman Marshall Production Design

Production
Lawrence Kasanoff Executive Producer

Art
Michael Turner Art Direction

Production
E. Bennett Walsh Producer
E. Bennett Walsh Unit Production Manager

Writing
Dave Callaham Screenplay

Crew
Ed Boon Video Game
John Tobias Video Game

Production
Richard Brener Executive Producer

Art
Tom Nursey Supervising Art Director

Sound
Adrian Medhurst Foley Artist

Crew
Ri-Jie Kwok Stunts

Sound
Phil Heywood Sound Re-Recording Mixer

Production
Angela Heesom Casting Director

Costume & Make-Up
Fiona Rees-Jones Makeup & Hair

Editing
Scott Gray Editor

Production
Rich Delia Casting

Camera
Germain McMicking Director of Photography

Production
Dave Neustadter Executive Producer

Writing
Oren Uziel Story

Editing
Marty Pepper Colorist

Production
Jeremy Stein Executive Producer

Costume & Make-Up
Cappi Ireland Costume Design

Sound
Des Kenneally Sound Recordist

Art
Rolland Pike Set Decoration

Camera
Florian Emmerich "B" Camera Operator

Directing
Oksana Sokol Script Supervisor

Art
Jocelyn Thomas Art Department Coordinator

Camera
Jason Ellson Steadicam Operator
Jason Ellson "A" Camera Operator

Costume & Make-Up
Robyn Elliott Costume Supervisor

Art
Luke Caska Set Designer
Axel Bartz Set Designer

Camera
Peter McCaffrey Second Unit Director of Photography

Visual Effects
Ineke Majoor Visual Effects Producer
Tony Cole Compositing Supervisor
Chris Godfrey Visual Effects Supervisor
Prue Fletcher Visual Effects Producer

Lighting
Shaun Conway Gaffer

Visual Effects
David Booth Visual Effects Supervisor

Sound
Jed M. Dodge ADR Supervisor

Art
Charles Cottrell Standby Painter

Sound
Robert Mackenzie Sound Designer
Robert Mackenzie Sound Re-Recording Mixer

Crew
Marky Lee Campbell Stunts

Art
Tony Williams Assistant Art Director

Camera
Mark Rogers Still Photographer

Crew
Chris Anderson Stunts

Editing
David Hollingsworth Digital Intermediate Producer

Art
Marko Anttonen Assistant Art Director

Directing
Taera Shroff Script Supervisor

Editing
Peter Skarratt First Assistant Editor

Visual Effects
Naomi Mitchell Visual Effects Producer

Sound
Steve Burgess Sound Designer

Production
Eriko Miyagawa Casting

Visual Effects
Matt Everitt Animation Supervisor

Costume & Make-Up
Nikki Gooley Makeup Designer

Visual Effects
Jason Billington Visual Effects Supervisor

Crew
Yasushi Asaya Stunts

Visual Effects
Dennis Jones Visual Effects Supervisor

Directing
P.J. Voeten First Assistant Director

Editing
Justin Tran Digital Intermediate

Crew
Robbie Clissold Stunts

Costume & Make-Up
Rhonda Ann Burns Hair Department Head

Visual Effects
Peter Stubbs Special Effects Supervisor

Production
Louise Heesom Smith Casting Director

Visual Effects
Daniel Le VFX Editor

Editing
Catherine Armstrong Digital Intermediate Producer

Camera
David Elmes First Assistant Camera
James Hopwood Best Boy Grip

Art
Dane Hallett Concept Artist
Greg Hajdu Construction Coordinator

Crew
Michael M. Foster Stunts

Costume & Make-Up
Gail Kane Makeup & Hair

Camera
Ron Coe First Assistant "B" Camera

Crew
Connor Van Vuuren Stunts

Camera
Saba Mazloum "A" Camera Operator

Art
Brian Nickless Set Designer

Editing
Kathy Freeman First Assistant Editor

Sound
Tara Webb Sound Effects Editor

Visual Effects
Avi Goodman Visual Effects Supervisor

Sound
Leah Katz ADR Editor
Angus Robertson ADR Mixer

Costume & Make-Up
Brydie Stone Prosthetic Makeup Artist

Lighting
David Thomson Key Rigging Grip

Sound
Aaron Southerland ADR Mixer

Editing
Dawn Michelle King First Assistant Editor

Production
Michael Clear Executive Producer

Directing
Chris Webb First Assistant Director

Camera
Gerard Mahony Grip

Crew
John Sanderson Special Effects Technician

Directing
Danielle Blake Second Assistant Director

Art
Andrew Kattie Assistant Art Director

Writing
Greg Russo Screenplay
Greg Russo Story

Directing
Simon McQuoid Director

Production
Simon McQuoid Producer

Crew
Kyle Gardiner Stunt Coordinator

Camera
Maxx Corkindale "C" Camera Operator

Art
Delphine Richon Art Direction
Delphine Richon Assistant Art Director

Visual Effects
Nick Pill Visual Effects Supervisor

Crew
Warwick King Special Effects Technician
Bradd Buckley Stunts

Costume & Make-Up
Jodie Hellingman Key Hair Stylist
Jodie Hellingman Key Makeup Artist

Visual Effects
Thandiwe Philips Visual Effects Producer

Sound
Chris Whiteside ADR Mixer

Camera
Michael Vivian Dolly Grip

Visual Effects
Mark Braithwaite Compositing Supervisor

Camera
Luke Thomas First Assistant "A" Camera

Sound
Leigh Kenyon Boom Operator
Will Sheridan Sound Recordist

Visual Effects
Dan Bethell Visual Effects Supervisor

Sound
Marco Arlotta Boom Operator

Visual Effects
Bhakar James Visual Effects Producer

Sound
Mick Boraso Sound Designer

Camera
Tim Walsh Steadicam Operator

Sound
Ryan Squires Foley Editor

Production
Carly Maple Production Coordinator

Sound
Nick Steele Boom Operator

Costume & Make-Up
Karen Gower Makeup & Hair

Art
Matt Hatton Concept Artist

Sound
Napatz Singkarat ADR Mixer

Art
Geraldine Tartan Art Department Coordinator

Lighting
Charlie Adams Lighting Technician

Editing
Marcus Friedlander Digital Intermediate Editor

Lighting
Guang-Hui Chuan Lighting Technician

Camera
Darryl Murphy Grip

Art
Benoit Godde Concept Artist

Production
James Bramley Payroll Accountant

Camera
Jack Mayo First Assistant "B" Camera
Rebecca Crowe First Assistant Camera

Costume & Make-Up
Seth Justus Special Effects Makeup Artist

Camera
Christian Luxton First Assistant Camera

Costume & Make-Up
Leah Taylor Makeup & Hair Assistant

Sound
Duncan Campbell Foley Mixer

Art
Ken Lau Graphic Designer
Richard Nitz Standby Carpenter

Lighting
Aaron Cordery Lighting Technician

Costume & Make-Up
Rebecca Buratto Makeup & Hair

Editing
Olivier Fontenay Senior Colorist

Visual Effects
Marie-Ève Gélinas Digital Compositor

Editing
Keiran Lee Colorist

Sound
Liam Moses ADR Mixer

Art
Dale Mackie Concept Artist
Jon McCoy Concept Artist

Sound
Ben Stewart ADR Recordist

Visual Effects
Aden Beaver Visual Effects Coordinator

Crew
Ben Siemer Stunts

Costume & Make-Up
Selena Pertzel Makeup & Hair
Tami Holton Costumer

Art
Loretta Cosgrove Art Direction

Crew
Chan Griffin Fight Choreographer

Costume & Make-Up
Bianca Maeseele Set Costumer

Production
Victoria Palmeri Executive Producer
Kimberly Aguilar Casting Assistant

Sound
Dylan Burgess Sound Editor

Visual Effects
Bhardwaj Divyanshu VFX Artist
Glenn Melenhorst Visual Effects Supervisor

Art
David Ockenden Assistant Art Director

Crew
Jade Amantea Stunts

Sound
Pete Best ADR Recordist

Visual Effects
Heather Muirhead Visual Effects Coordinator

Costume & Make-Up
Cassie O'Brien Pollard Key Hair Stylist

Camera
Rachel Sieger Second Assistant Camera

Art
Dane Churchouse Leadman

Camera
Naomi Sharp Second Assistant "A" Camera

Visual Effects
Tom Pugh Digital Compositor

Art
Glenn Johnson Head Greensman

Production
Anna Steel Unit Production Manager
Stephanie Jaclyn Production Assistant

Art
Calen Vanstone Swing

Camera
Joey McQuade Second Assistant "B" Camera

Sound
James Ashton Sound Designer

Crew
Amanda Giblin Stunts
Blake Lindsell Stunts

Art
Grant Lehmann Sculptor
Jasmine Lean Assistant Art Director

Crew
Lee Adamson Stunts

Camera
Pim Kulk First Assistant "C" Camera

Art
Joseph Tiernan Swing

Crew
Zia Kelly Stunts

Camera
Ben Hunt Digital Imaging Technician

Art
Jonah Booth-Remmers Swing
Jeremy Love Conceptual Illustrator

Crew
Matteo Medos Propmaker
Marshall Tearle Propmaker
Kaiit Mosby Special Effects Coordinator

Costume & Make-Up
Kelly Marumaru Set Costumer

Crew
Laura Sutton Stunts

Art
Annalisa Francesca Set Dresser
Kate Rawlins Set Designer

Production
Timothy O'Malley First Assistant Accountant

Visual Effects
Anu Babu Digital Compositor

Crew
Gene Hammond-Lewis Compositor
Benjamin James Ying Compositor

Visual Effects
Michael Rogers VFX Artist

Crew
Darko Kubatka Carpenter

Visual Effects
Robert Pellerin Animation

Crew
Stephen Murdoch Stunts
Andy Robinson Scenic Artist

Art
Darshankumar Joshi Art Direction
Darshankumar Joshi Props

Costume & Make-Up
Brie Ratten Assistant Hairstylist
Alisha Hennessy Costume Assistant
Sarah Lord Costume Coordinator
Madeline Turner Costume Standby
Yolanda Peart-Smith Costumer

Camera
Braidyn Lloyd Assistant Camera
Madison Heinze Data Wrangler
Sam Winzar Digital Imaging Technician
Benji Copping Grip
Josh Hamill Key Grip

Lighting
Lee Clafferty Lighting Technician
Thomas Clark Lighting Technician
Peter Giuliani Lighting Technician
Mathew Schmidt Lighting Technician
Beau Selwood Lighting Technician
Joel Klinger Lighting Technician
Rod Scott Rigging Grip
Max Vicary Rigging Grip

Camera
Carolina Izquierdo Duarte Second Assistant "C" Camera

Editing
Zac Loy Dailies Operator

Art
Jasper St Aubyn West Title Designer
Olivia Pulbrook Assistant Property Master
Maddy Worthington Assistant Set Decoration
Duncan Li Concept Artist
Jonathan Wenberg Concept Artist
Peta Ruhland Construction Buyer
Samantha Dabrowski Graphic Designer

Crew
Sam Alexander Propmaker

Art
Mackenzie Platt Set Designer
Alice Wong Set Designer
James Hills Set Dresser
David Follett Storyboard Artist
Greg Holfeld Storyboard Artist
Nahum Ziersch Storyboard Artist
Laura Wilson Swing

Sound
Christopher Vetrisano Assistant Sound Editor
Jessica Meier Assistant Sound Editor
Jack Rodrigues Boom Operator

Visual Effects
Cristian Guerreschi Animation
Felice Minieri Animation

Crew
Tejas Kantharia Compositor

Visual Effects
Kevin Chua VFX Artist
Lucca Boyce Visual Effects Coordinator
Laura Hamersley Visual Effects Coordinator
Hao Truong Visual Effects Coordinator
Matthew Beecher Visual Effects Coordinator
Minnie Latham Visual Effects Coordinator
Ryan Kirby Visual Effects Producer
Brigid Crevola Visual Effects Production Assistant
Crystal Mitsutsune Visual Effects Production Assistant
Louise McNicholl Visual Effects Production Manager
Bryn Farrelly Visual Effects Supervisor

Crew
Yuri Poetzl Special Effects Technician
Brock Wareham Special Effects Technician
Tori Wendt Special Effects Technician

Production
William Traeger Assistant Accountant
Shaun Davis Assistant Accountant
Pria Jeevanthan Assistant Accountant
Feliz Stelzner Assistant Accountant
Brodie Toweel Assistant Accountant
Karen Sharp Payroll Accountant
Nazmeen Dhansey Production Accountant
Sarah Foale Production Secretary
Sylvana Gregan Second Assistant Accountant
Rebecca Gaines Travel Coordinator
Ria Kelly Travel Coordinator
John Boy Jelcic Production Assistant
Molisha Lennon Production Assistant
Kym Kornaat Production Assistant
Jake Leske Production Assistant