Wonder Woman 1984

A csoda új korszaka elkezdődik

Kategóriák: Fantasy, Akció, Kaland
Hidegháború. Az ezerkilencszázhetvenes-nyolcvanas évekbeli Európában, a közelinek látszó atomháború árnyékában igazán szükség volt hősökre. A csodálatos Wonder Woman sem maradhat tétlen: igazságérzete a régi, ereje nagyobb, mint valaha, úgy érzi, tennie kell valamit azért, hogy a világ kevésbé veszélyes hely legyen.
Állapot: Released IMDb
Megjelenés dátuma: 2020-12-16
Játékidő: 151 perc / 2:31
Költségvetés: $200,000,000
Bevétel: $159,533,000
Rendező Patty Jenkins
Írók Patty Jenkins, Dave Callaham, Geoff Johns.
Weboldal: https://www.warnerbros.com/movies/wonder-woman-1984
Stúdiók : DC Entertainment, Warner Bros. Pictures, The Stone Quarry, DC Films, Atlas Entertainment, DC Comics
Ország: United States of America

Film előzetes


Gal Gadot
mint Diana Prince / Wonder Woman
Chris Pine
mint Steve Trevor
Kristen Wiig
mint Barbara Minerva / Cheetah
Pedro Pascal
mint Maxwell Lord
Robin Wright
mint Antiope
Connie Nielsen
mint Hippolyta
Lilly Aspell
mint Young Diana
Amr Waked
mint Emir Said Bin Abydos
Kristoffer Polaha
mint Handsome Man
Natasha Rothwell
mint Carol (Co-Worker)
Ravi Patel
mint Babajide
Oliver Cotton
mint Simon Stagg
Lucian Perez
mint Alistair
Gabriella Wilde
mint Raquel
Kelvin Yu
mint Jake
Stuart Milligan
mint POTUS
Shane Attwooll
mint Dangerous Drunk
David Al-Fahmi
mint Mr. Khalaji
Kevin Wallace
mint Televangelist
Wai Wong
mint Lai Zhong
Doutzen Kroes
mint Venelia
Hari James
mint Herald (Trigona)
Betty Adewole
mint Amazon
Camilla Roholm
mint Amazon
Jessie Graff
mint Competitor
Bronte Lavine
mint Competitor
Briony Scarlett
mint Competitor
Jade Johnson
mint Competitor
Miranda Chambers
mint Competitor
Moe Sasegbon
mint Competitor
Gwendolyn Osborne-Smith
mint Competitor
Hayley Warnes
mint Aella
Saïd Taghmaoui
mint Sameer (Photograph)
Ewen Bremner
mint Charlie (Photograph)
Eugene Brave Rock
mint Chief (Photograph)
Lucy Davis
mint Etta (Photograph)
Lyon Beckwith
mint Buzz Cut
Ryan Watson
mint Bad Skin
Jimmy Burke
mint Flat Top
Brandon Thane Wilson
mint Scowler
Oakley Bull
mint Kelly (Girl Hostage)
Andy Riddle
mint Donkey Kong Geek (Mall)
Rey Rey Terry
mint Courtney
Tina Edwards
mint Courtney's Mom
Bill Debrason
mint Mall Cop (Exterior)
Rick Kain
mint Mall Cop (Exterior)
Vickie Warehime
mint Mall Security Guard
Mike D. Anderson
mint Mall Security Guard
Christopher Crutchfield Walker
mint Mall Security Guard
Gina Grinkemeyer
mint Panicked Shopper
Cassandra Newman
mint Panicked Shopper
Valerie Leonard
mint Jewelry Sales Associate
Susan Smythe
mint Jewelry Sales Associate
Bob Cusack
mint News Reporter (Aftermath)
John Bucy
mint Camaro Driver
Patrick Gover
mint Camaro Passenger
Tracy Tobin
mint Jogger
Mitch Holson
mint Preppy Guy (Dupont Circle)
Ashley Gladden
mint Preppy Girl (Dupont Circle)
Spencer Trinwith
mint Georgetown Café Waiter
Parker Damm
mint Commander Salamander Manager
Caroline Coleman
mint Shoplifter
Summer Snead
mint Shoplifter
Tori Beverly
mint Shoplifter
Raquel Merediz
mint Eager Saleswoman (Clothes)
Vince Eisenson
mint Guy Hailing Cab (Georgetown)
Asim Chaudhry
mint Roger (Co-Worker)
Danny Morgan
mint Co-Worker 2 (Spare Coffee)
Tessa Bonham Jones
mint Lucy (Co-Worker)
Philip Philmar
mint Janitor
Mensah Bediako
mint Leon
Russell Barnett
mint FBI Agent (Stagg's Office)
Peter Brooke
mint FBI Agent (FBI Office)
Jarren Dalmeda
mint FBI Agent (Stagg's Lobby)
Jasmine Clark
mint Black Gold Receptionist
Jonathan Ajayi
mint Black Gold Young Man - Emerson
Tomos Vaughan-Williams
mint Black Gold Young Man
Avi Rothman
mint Black Gold Hotshot Aide
Belinda Mayne
mint Stagg's Secretary
Orlando James
mint Party Goer
Bruce McKinnon
mint Party Goer
Ed Birch
mint White House Carl
Aykut Hilmi
mint Cab Driver (Egypt)
Zaydun Khalaf
mint Emir's Aide
Nerea Palacios
mint Egyptian Child 1 (Diana Saves)
Altahay Ramos Martín
mint Egyptian Child 2
Joanne Henry
mint White House Staffer
Patrick Lyster
mint CJCS (Oval Office)
Sam Sheridan
mint US Army Tech
Paul Boyd
mint US Army Tech
Vincent Jerome
mint US Army Tech
Akie Kotabe
mint Air Traffic Controller
Kenneth Jay
mint Air Traffic Controller
Jasmine Hyde
mint British News Reporter
Paul McQuaid
mint American Reporter
Gabriel Constantin
mint Silo Technician
Alex Delescu
mint Silo Technician
Mish Boyko
mint Silo Technician
Constantine Gregory
mint Russian General
Michael Poole
mint Old Russian Grandafther
Joe Palka
mint Neighbor / Cow Man
Jean H. Miller
mint Dog Walker
Mike Sengelow
mint Head Technician (Inner Chamber)
Paul Connaughton
mint Irishman (Tea Shop)
Wendy Albiston
mint Nasty Woman (Tea Shop)
Rhonda Overby
mint Passing Reporter
Lambro Demetriou
mint Max (8 Years Old)
Jonny Barry
mint Max (15 Years Old)
Luis Torrecilla
mint Max's Father
Sarah Barlondo
mint Max's Mother
Matt Costello
mint Max's Driver
Evan Bittner
mint Photographer
Archie L. Harris Jr.
mint Penn Avenue Watergate Cop
Stephanie Waters
mint Penn Avenue Mother
Thomas Clay Strickland
mint Wild Gunman
Chi-Lin Nim
mint Wang (Chinese Kitchen)
Michael Kaurene
mint Punk in Subway
Michael Gabel
mint Apocalyptic Preacher
Orlando Gonzalez
mint Convoy Driver
Dan De Luca
mint Convoy Driver
Ahmed Hussien
mint Convoy Driver
Tony Zarouel
mint Convoy Driver
Naithan Ariane
mint Convoy Driver
Joel Morris
mint Security Guard
Michael Salami
mint Security Guard
Kosha Engler
mint US National News Anchor
Asa Sheridan
mint Jace Valentine
Alma Varsano
mint Snowball Girl
Maya Varsano
mint Carousel Girl
Jaron Varsano
mint Carousel Father
Tilly Winford
mint Christmas Player
Victoria Broom
mint Grateful Parent
Hamza Siddique
mint Militant
Colin Stinton
mint NORAD Colonel
Andy Cheung
mint Resident
Katharine Pickering
mint Amazon Athlete
Karis McCabe
mint Amazon Athlete
Saskia Neville
mint Amazon Athlete
Jenny Pacey
mint Amazon Athlete
Mikayla-Jade Barber
mint Amazon Athlete
Candice Carbine
mint Amazon Athlete
Donna Forbes
mint Amazon Athlete
Chantal Nell
mint Amazon Athlete
Lynda Carter
mint Asteria
Al Clark
mint Party Guest (uncredited)
Bern Collaço
mint Gala Guest (uncredited)
Chuck Taber
mint Rioter / Driver (uncredited)
Production
Lucinda Syson Casting

Sound
Hans Zimmer Original Music Composer

Production
Charles Roven Producer

Crew
Steve Perry Thanks

Art
Mark Scruton Art Direction

Writing
Patty Jenkins Screenplay

Directing
Patty Jenkins Director

Production
Patty Jenkins Producer

Writing
Patty Jenkins Story

Art
Peter Russell Supervising Art Director

Directing
Dan Bradley Second Unit Director

Editing
Richard Pearson Editor

Costume & Make-Up
Lindy Hemming Costume Design

Crew
Stuart Clark Stunt Coordinator
Rob Inch Stunt Coordinator

Production
Damian Anderson Unit Production Manager

Art
Aline Bonetto Production Design

Production
Zack Snyder Producer
Kristy Carlson Casting

Art
Anita Gupta Art Direction
Rod McLean Art Direction
Keith Seymour Concept Artist

Production
Walter Hamada Executive Producer

Writing
Dave Callaham Screenplay

Production
Richard Suckle Executive Producer

Editing
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist

Art
Anna Lynch-Robinson Set Decoration

Production
Wesley Coller Executive Producer
Deborah Snyder Producer
Gal Gadot Producer

Crew
Greg Rucka Thanks

Camera
Matthew Jensen Director of Photography

Crew
Len Wein Thanks

Production
Jason Crain Associate Producer

Writing
Geoff Johns Screenplay

Production
Geoff Johns Executive Producer

Writing
Geoff Johns Story

Crew
Gordon Alexander Stunts

Production
Karen Ramirez Production Supervisor

Crew
Michael Callen Thanks
Sam Sheridan Thanks
Mark Waid Thanks
Jessie Graff Stunt Coordinator

Visual Effects
Mark Holt Special Effects Supervisor

Crew
Mickey Facchinello Stunts
Johnny Becker Stunts
Alex Ross Thanks
C.C. Smiff Stunt Coordinator

Production
Stephen Jones Producer
Stephen Jones Unit Production Manager

Crew
J. M. DeMatteis Thanks
Keith Giffen Thanks
Bob Haney Thanks

Writing
William Moulton Marston Characters

Crew
Rachelle Beinart Stunts

Art
Gavin Fitch Art Direction

Crew
Jared Burke Stunts

Production
Anna Obropta Associate Producer

Art
Richard Selway Art Direction

Crew
Dacio Caballero Stunts
Gardner Fox Thanks
Keith Adams Stunts

Art
Simon Elsley Art Direction

Camera
Clay Enos Still Photographer

Crew
Jennifer Badger Stunts

Costume & Make-Up
Alex Rouse Wigmaker

Visual Effects
Dominic Sidoli Visual Effects Producer

Lighting
Austin Cross Lighting Technician

Crew
Tim Grover Post Production Supervisor

Costume & Make-Up
Jan Sewell Hair Designer
Jan Sewell Makeup Designer

Art
Terry Woods Property Master

Camera
Brooks Robinson "C" Camera Operator
Stefan Stankowski Camera Operator
Simon Finney "B" Camera Operator

Costume & Make-Up
David Malinowski Prosthetic Makeup Artist

Art
Lauren Briggs-Miller Art Direction

Costume & Make-Up
Katie Middleton Makeup Artist

Crew
Kevin Patrick Burke Stunts
Jill Brown Stunts
Whitney Coleman Stunts
Kelli Barksdale Stunts

Sound
Peter J. Devlin Sound Mixer

Crew
Mike Burke Stunts

Production
Marianne Jenkins Executive Producer
Marianne Jenkins Unit Production Manager
Mark Scoon Executive In Charge Of Production

Crew
Alvin Chong Stunts

Art
Aoife Warren Art Direction
Denise Ball Draughtsman

Costume & Make-Up
Sean Flanigan Hair Department Head

Crew
Dave Fleming Additional Music
Liang Yang Fight Choreographer

Art
Howard Swindell Concept Artist

Production
Toby Hefferman Associate Producer

Directing
Toby Hefferman First Assistant Director

Crew
George Pérez Thanks

Sound
Ben Greaves Boom Operator

Lighting
Darin Devonshire Rigging Grip

Visual Effects
John Moffatt Visual Effects Supervisor

Art
Will Houghton-Connell Draughtsman
Corrine Silver Draughtsman

Camera
John Curran Grip

Production
Rebecca Steel Roven Executive Producer
Chantal Nong Vo Executive Producer

Crew
Tony Christian Stunts

Lighting
Adam Harrison Rigging Gaffer

Crew
Justin Echevarria Catering

Art
Dorrie Young Draughtsman
Andrew Proctor Draughtsman
Darren Tubby Art Direction
Darren Tubby Set Decoration
Tara Ilsley Art Direction

Camera
Shawn C.H. Baron Dolly Grip

Art
Claire Shakespeare Draughtsman

Crew
Chloé Bruce Stunts

Art
Houston Sharp Concept Artist
Melondy Phillips Set Decoration

Costume & Make-Up
Aaron Kinchen Hairstylist
Rachelle Lorick Makeup Artist
Tiffany Lumpkin Makeup Artist
Jonathan Sharpless Hairstylist
Brooke Lee Smith Makeup Artist
Hanny Tjan Makeup Artist

Sound
Pete Blaxill Sound Assistant

Crew
Paul Hodges Special Effects Technician
Thomas Lloyd Special Effects Technician
David Caunce Special Effects Technician
Adrian Bennett Special Effects Technician

Lighting
Maxwel Fisher Rigging Grip
Teven Harmon-Townsend Lighting Technician

Art
Oliver Herrick Draughtsman
Aaron Sims Concept Artist
Nick Ainsworth Concept Artist

Crew
Daryl Andrews Stunts
Fizz Hood Stunts
Florian Robin Stunt Coordinator

Directing
Andy Madden Second Assistant Director

Crew
Yusuf Chaudhri Stunts
Jaron Varsano Thanks
Adam Basil Stunts

Art
Arwel Evans Art Direction
Peter McKinstry Concept Artist
Georgia Warner Art Direction

Crew
Phil Jimenez Thanks

Art
Maciej Kuciara Concept Artist

Crew
Thomas Billings Stunts
Christiaan Bettridge Stunts
Ramon Álvarez Stunts
Carlos Castillo Stunts

Production
Elise Iglesias Associate Producer

Crew
Asa Sheridan Thanks
Alma Varsano Thanks
Maya Varsano Thanks
Karen Carbone Stunts
Mauro Calo Stunts
Lucie Colebeck Stunts
Ian Batey Stunts
Sasha Bowen Stunts
Phil Campbell Stunts

Art
Sophie Lockwood Draughtsman
James McClellan Draughtsman
Craig Gilroy Draughtsman