Akik az életemre törnek

Kategória: Thriller
Hannah emlékei tűzzel vannak tele. Tűzoltó volt, és egy hatalmas erdőtűz során bekövetkezett baleset miatt az egész csapata meghalt – csak ő élte túl a katasztrófát. A tűzőrséget pihenőnek szánják a parancsnokai. Magára marad a montanai vadonban, és egész nap csak a fákat kell figyelnie. De a békesség nem akar megérkezni. Hannah rátalál egy menekülő kiskamaszra, aki egyedül bolyong a sűrűben. Connor szüleit meggyilkolták, és akik végeztek velük, a fiút is el akarják kapni.
Állapot: Released IMDb
Megjelenés dátuma: 2021-05-05
Játékidő: 100 perc / 1:40
Költségvetés: $20,000,000
Bevétel: $23,384,502
Rendező Taylor Sheridan
Írók Charles Leavitt, Taylor Sheridan, Michael Koryta.
Weboldal: https://www.warnerbros.com/movies/those-who-wish-me-dead
Stúdiók : Bron Studios, Film Rites, Creative Wealth Media Finance, New Line Cinema, Warner Bros. Pictures, Bosque Ranch Productions
Országok: Canada, United States of America

Film előzetes


Angelina Jolie
mint Hannah Faber
Finn Little
mint Connor Casserly
Jon Bernthal
mint Ethan Sawyer
Nicholas Hoult
mint Patrick Blackwell
Aidan Gillen
mint Jack Blackwell
Jake Weber
mint Owen Casserly
Medina Senghore
mint Allison Sawyer
Tyler Perry
mint Arthur
Boots Southerland
mint Sheriff
Tory Kittles
mint Ryan
James Jordan
mint Ben
Lora Martinez-Cunningham
mint Tina
Howard Ferguson Jr.
mint Vic
Ryan Jason Cook
mint Leo
Laura Niemi
mint Maggie
Dylan Kenin
mint Pilot
Faith Lynch
mint Pretty Girl
Alexander Wagenman
mint Boy #1
Mason Howell
mint Boy #2
Calvin Olson
mint Boy #3
Tessa Jo Mentus Darlington
mint Newscaster
Keith Meriweather
mint Forest Service Official
John Trejo
mint Contractor #1
Sofia Embid
mint Lady Driver
Mary Fenton
mint Beth
Charissa Lauren Potter
mint Waitress #2
Jesus Cris Acosta
mint Wildland Firefighter (uncredited)
Jacob Browne
mint Marshal (uncredited)
David Hight
mint Cowboy in Restaurant (uncredited)
Stephanie Hill
mint Restaurant Patron (uncredited)
Matt Medrano
mint Marshal Franks (uncredited)
Alma Sisneros
mint Waitress (uncredited)
Writing
Charles Leavitt Screenplay

Production
Amanda Mackey Casting
Steven Zaillian Producer
Cathy Sandrich Gelfond Casting

Art
Jay Hart Set Decoration

Sound
Brian Tyler Original Music Composer
Brian Tyler Conductor

Production
Mark Roybal Development Producer

Art
Neil Spisak Production Design
Greg Papalia Art Direction

Crew
Wade Allen Stunt Coordinator

Directing
Wade Allen Second Unit Director

Art
Phil Shirey Leadman

Costume & Make-Up
Kari Perkins Costume Design

Art
Dawn Swiderski Supervising Art Director

Production
Jo Edna Boldin Local Casting
Kevin Turen Producer

Sound
Dean A. Zupancic Sound Re-Recording Mixer

Crew
Antal Kalik Stunts

Costume & Make-Up
Arjen Tuiten Prosthetic Designer

Production
Barbara Harris ADR Voice Casting

Sound
Dana Niu Orchestrator
Andrea von Foerster Music Supervisor

Production
Garrett Basch Producer
Kathryn Dean Executive Producer
Kathryn Dean Unit Production Manager

Sound
Andrejs Prokopenko Sound Mixer

Visual Effects
Mark Stetson Visual Effects Supervisor

Editing
Chad Galster Editor

Costume & Make-Up
Toni G Makeup Artist

Crew
Jon Devore Stunts

Production
Aaron L. Gilbert Producer

Camera
Ben Richardson Director of Photography

Production
Chance Romero Production Coordinator

Costume & Make-Up
Natalie Pascual Costume Supervisor

Writing
Taylor Sheridan Screenplay

Directing
Taylor Sheridan Director

Production
Taylor Sheridan Producer

Sound
John Joseph Thomas Sound Effects Editor

Camera
Steven Finestone Second Unit Director of Photography

Costume & Make-Up
Felicity Bowring Makeup Department Head

Art
Ian Roylance Property Master

Sound
Dan O'Connell Foley Artist

Costume & Make-Up
Kate Czark Set Costumer

Art
Aaron Becker Title Designer

Sound
Matthew Iadarola Additional Sound Re-Recording Mixer
Joe Lisanti Supervising Music Editor

Crew
Matt Berberi Stunts

Sound
Michael Hertlein Dialogue Editor
John T. Cucci Foley Artist
Arno Stephanian Foley Mixer
Alan Robert Murray Supervising Sound Editor
Tom Ozanich Sound Designer
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor

Production
Andria Spring Executive Producer

Sound
Willard Overstreet Foley Supervisor

Production
Jason Cloth Executive Producer

Art
Theresa Greene Art Department Coordinator

Camera
Colin Hudson "A" Camera Operator

Directing
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor

Costume & Make-Up
Audrey Futterman-Stern Hairstylist

Sound
Sanaa Kelley Foley Artist
Kira Roessler ADR Supervisor

Costume & Make-Up
Maria Bentfield Assistant Costume Designer
Jennifer Gingery Costumer

Art
Ronald O. Jaynes Construction Coordinator

Sound
Matt Salib Foley Artist

Crew
Pedro Barquin Stunts
Gregg Brilliant Unit Publicist

Visual Effects
Jason Chen Visual Effects Supervisor

Sound
Kevin Murray Foley Editor
Kyle Clausen Music Editor

Costume & Make-Up
Jon Shroyer Special Effects Makeup Artist

Camera
Alex Kornreich "B" Camera Operator

Costume & Make-Up
Bonnie Masoner Key Makeup Artist

Crew
Mark Rayner Stunts
Kara Petersen Stunt Double

Camera
Craig O'Brien Aerial Director of Photography

Sound
Robert Elhai Orchestrator

Crew
Hannah Betts Stunts

Art
Alphonse Swinehart Title Designer

Camera
Ryan Hosking Aerial Director of Photography

Crew
Daniel Holt Special Effects Coordinator

Production
Marie A. Kohl Casting Associate

Crew
Robert Nagle Stunts
Jimmy Hart Stunts

Sound
Brad Warnaar Orchestrator

Costume & Make-Up
Fran Vega-Buck Key Costumer

Visual Effects
Brendan Taylor Visual Effects Supervisor

Production
Brenda Gilbert Co-Executive Producer
Steven Thibault Executive Producer

Lighting
Corrin Hodgson Chief Lighting Technician
Anderson Lau Best Boy Electric

Crew
John Proctor Transportation Coordinator
Eric Linden Stunts
Richard Burden Stunts

Lighting
Neil Solberg Best Boy Electric

Sound
Jason Oliver ADR Mixer

Crew
Renae Moneymaker Stunt Double

Art
Taura C.C. Rivera Set Designer

Production
Erica Berger Casting Associate

Crew
Mark Chadwick Stunts

Sound
David Sickles Boom Operator

Costume & Make-Up
Melanie Hocking Set Costumer

Art
Alanna Roylance Assistant Property Master

Production
Anita Sum Production Supervisor

Camera
Ian Hanna Dolly Grip

Sound
Eric Gotthelf ADR Mixer

Costume & Make-Up
Tim Muir Hair Department Head

Crew
David Pinter Stunts

Sound
Thomas J. O'Connell ADR Mixer

Art
Sandra Doyle Carmola Art Direction

Production
Richard McConnell Executive Producer
Mischa Marie Therese DeWalt Production Secretary
Elizabeth Gabel Extras Casting

Crew
Jessie Springer Stunts

Camera
Dwight Dollins Key Grip

Visual Effects
Azra Alkan Visual Effects

Sound
Christian Wenger Sound Effects Editor

Directing
Peter McGrew Second Assistant Director

Production
Lucy Kim Robertson Production Accountant

Editing
Martin Zaharinov First Assistant Editor

Visual Effects
Beverly Abbott Visual Effects Producer

Costume & Make-Up
Nichole Miller Key Hair Stylist

Directing
Jason Altieri First Assistant Director

Writing
Michael Koryta Screenplay
Michael Koryta Book

Art
Alan Chao Graphic Designer

Production
Sofia Embid Casting Assistant

Crew
Leah Hopkins Stunts

Production
Ashley Levinson Executive Producer

Visual Effects
Nairye Apelian Visual Effects Producer
Thomas Montminy Brodeur Visual Effects Supervisor

Crew
Ryan Staats Stunts

Art
Peter Tosti Stephenson Set Decoration Buyer
Sarah Iha Set Decorating Coordinator

Production
Adam Davids Co-Executive Producer

Crew
Jason Tubbs Stunts

Art
Emma Sparer Set Designer

Sound
Rob Hidalgo Boom Operator

Crew
Michael McGuire Stunts
Brandon Cornell Stunts

Production
Celia Khong Executive Producer
Daria Cercek Executive Producer

Sound
Tavish Grade Foley Mixer

Production
Michael Friedman Executive Producer
Grace Morton Associate Producer

Crew
Chris Barrett Stunts
Megan Wilson Stunts
Brandon Muirbrook Stunts
Clint Roberts Stunts
Todd Shoebotham Stunts
Mike Swanson Stunts
TIm Taylor Stunts

Camera
Emerson Miller Still Photographer

Art
Cameron K. Lewis Storyboard Artist

Costume & Make-Up
Emerald Ortega Additional Hairstylist

Directing
Ava Amundsen Second Assistant Director

Production
Alyson Shaner Casting Assistant

Camera
Dustin Guillen Dolly Grip

Crew
Gavin Lebow Transportation Captain
Jeff Mann Transportation Captain

Editing
Brooke Rupe First Assistant Editor

Visual Effects
Melanie McDaniel Visual Effects Coordinator
James S. Osborne Visual Effects Coordinator